Baltpile, SIA     Rīga, Jūrkalnes iela 1
+371  67505015, +371 29111848
scroll to discover

VADSTIEŅA – APVALKCAURULES (Kelly Casing) PĀĻI


Pāļus veido, spiežot gruntī apvalkcaurules līdz projektā paredzētai grunts atzīmei, vienlaikus, ar speciāliem instrumentiem, grunts tiek izņemta no apvalkcaurulēm. Tīrā urbumā, līdz tā apakšai, tiek iegremdēts stiegrojuma karkass un betonēšanas caurules. Betonēšanas procesa laikā grunts ūdeņi un radušies dubļi no urbuma tiek izspiesti ar betona maisījuma palīdzību. Kad urbums ir pilnībā aizpildīts ar betonu, tiek veikta betonēšanas cauruļu un apvalkcauruļu daļēja izvilkšana. Apvalkcauruļu izvilkšanas procesā betona apjoms urbumā samazinās, un tas tiek proporcionāli aizpildīts.

Baltpile pēc Jūsu pieprasījuma var veikt sekojoša diametra Kelly Casing tipa pāļu izbūvi: 620 mm, 880 mm, 1180 mm, 1500 mm, pāļu garums līdz 72,5 m.


PRIEKŠROCĪBAS:
 
  • Augsta betonēšanas kvalitāte;
  • Pilnīgi izslēgta dinamisko slodžu ietekme uz grunts masīviem pāļu izgatavošanas procesā, kas no drošības viedokļa ir īpaši svarīgi blakus esošām celtnēm, īpaši blīvi apbūvētos rajonos.
  • Augsta pāļu nestspēja;
  • Zems trokšņu līmenis darbu laikā;
  • Grunts dabiskās struktūras saglabāšana, neapdraudot tās fizikālās un mehāniskās īpašības;
  • Nav nepieciešama rūpnieciska pāļu izgatavošana un ar to saistītās operācijas (piegāde, uzglabāšana, savienošana utt.).© Baltpile.lv 2023 - Developed by Designbox.lv
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info