Baltpile, SIA     Rīga, Jūrkalnes iela 1
+371  67505015, +371 29111848
scroll to discover

FDP - PILNĪBĀ IESPIEŽAMIE URBPĀĻI


Lai izveidotu FDP urbpāļus, FDP instruments tiek rotēts un ar kontrolētu spiedienu ieurbts zemē līdz projektā noteiktajai dziļuma atzīmei. Pēc tam urbis nemainīgā ātrumā tiek izvilkts no zemes. Izvilkšanas procesa laikā betons, ar nemainīgu spiedienu, tiek sūknēts caur urbja dobo vidu, lai aizpildītu urbumu, kas izveidojies zemē.
Līdz ko urbis ir pilnībā izvilkts no urbuma, un urbums aizpildīts ar betonu, stiegrojuma karkass var tikt ievietots svaigajā betonā un iespiests līdz nepieciešamajam dziļumam.
Pateicoties rotoru ar augstu griezes momentu tehnoloģiju attīstībai un agregātiem ar paaugstinātu mastu, kā arī augstām iespiešanas un izvilkšanas jaudām, FDP pāļu dziļuma un diametra diapazons ir ievērojami pieaudzis un šos pāļus ir iespējams izbūvēt dažādos grunts tipos, tai skaitā mālā, nogulumos, kūdrā, smiltīs un smilšakmenī. FDP pāļu izbūve ir iespējama arī stingros grunts veidojumos, ar to var iedziļināšanu pamatiežos.
Baltpile pēc Jūsu pieprasījuma var izbūvēt sekojošu diametru FDP pāļus 360 mm, 440 mm, 510 mm ar garumu līdz 19,5 m.

PRIEKŠROCĪBAS:
 
  • Pāļa nestspējas pieaugums pateicoties grunts sablīvēšanai un pāļa berzei ar grunti;
  • Samazināts betona patēriņš;
  • Augsta izbūves produktivitāte;
  • Augsta betonēšanas kvalitāte;
  • Urbšanas process bez vibrācijām;
  • Minimāls izurbtās grunts daudzums.© Baltpile.lv 2023 - Developed by Designbox.lv
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info