Baltpile, SIA     Rīga, Jūrkalnes iela 1
+371  67505015, +371 29111848
scroll to discover

DSP - PILNĪBĀ IESPIEŽAMIE PĀĻI ar gruntī paliekošu uzgali


Lai izveidotu DSP pāļus, DSP instruments (ar uzgali) tiek rotēts un ar kontrolētu spiedienu ieurbts zemē līdz projektā noteiktajai dziļuma atzīmei.
Tad DSP instrumentā (apvalkcaurulē ar slēgtu galu) tiek ievietots stiegrojuma karkass, kas var būt gan pilnā, gan arī daļējā pāļa garumā.
Pēc tam betons tiek sūknēts apvalkcaurulē caur DSP instrumenta atveri augšgalā, aizpildot urbumu, kamēr DSP instruments tiek izvilkts no zemes atstājot uzgali izveidotā pāļa apakšā.

Pateicoties rotoru ar augstu griezes momentu tehnoloģiju attīstībai, kā arī augstām iespiešanas un izvilkšanas jaudām, DSP pāļu dziļuma un diametra diapazons ir ievērojami pieaudzis un šos pāļus ir iespējams izbūvēt dažādos grunts tipos, tai skaitā mālā, nogulumos, kūdrā, smiltīs, morēnā. DSP pāļu izbūve ir iespējama arī blīvās smiltīs līdz pat pamatiežiem.

Baltpile pēc Jūsu pieprasījuma var izbūvēt sekojoša diametra DSP pāļus: 406/530mm un 508/640mm ar garumu līdz 60,0 m (atsevišķos gadījumos arī dziļāk).


PRIEKŠROCĪBAS:
  • Pāļa nestspējas pieaugums pateicoties grunts sablīvēšanai un pāļa berzei ar grunti;
  • Zems betona pārtēriņš;
  • Augsta izbūves produktivitāte;
  • Augsta betonēšanas kvalitāte;
  • Urbšanas process bez vibrācijām;
  • Neliels izurbtās grunts daudzums.
 


© Baltpile.lv 2023 - Developed by Designbox.lv
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info