Baltpile, SIA     Rīga, Gramzdas iela 90
+371  67505015, +371 29111848
scroll to discover

CFA - NEPĀRTRAUKTĀ URBJA PĀĻICFA ir būvlaukumā uz vietas veidoti pāļi. Urbšanas laikā, urbis ar betonēšanas cauruli vidū noteiktā ātrumā tiek ierotēts un iespiests zemē līdz paredzētajam dziļumam. Velkot urbi ārā, vienlaikus betons zem spiediena tiek sūknēts caur betonēšanas cauruli, aizpildot urbumu.
Līdz ko urbis ir pilnībā izvilkts no urbuma, un urbums aizpildīts ar betonu, svaigajā betonā tiek ievietots un līdz paredzētajam dziļumam iespiests stiegrojuma karkass.
Pateicoties urbšanas iekārtu attīstībai, CFA pāļu dziļuma un diametra diapazons ir ievērojami pieaudzis un šos pāļus ir iespējams izbūvēt dažādos grunts tipos, tai skaitā mālā, nogulumos, kūdrā, smiltī un smilšakmenī. Bauer agregāti, var izbūvēt CFA pāļus arī caur stingriem grunts slāņiem un iedziļināt tos pamatiežos.

Baltpile pēc Jūsu pieprasījuma var izbūvēt sekojošu diametru CFA pāļus 400 mm, 550 mm, 630 mm, 880 mm ar garumu līdz 19,5 m.
 

PRIEKŠROCĪBAS:
  • Iespēja izbūvēt pāļus jebkādos grunts tipos;
  • Augsta izbūves produktivitāte;
  • Augsta betonēšanas kvalitāte;
  • Urbšanas process bez vibrācijām un ietekmes uz blakus esošām ēkām. 
 
© Baltpile.lv 2022 - Developed by Designbox.lv
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info