Baltpile, SIA     Rīga, Jūrkalnes iela 1
+371  67505015, +371 29111848
scroll to discover

Pāļu pārbaudes ar vertikālo statisko slodzi izmantojot dzelzsbetona slogu.


Pāļu statisko slogošanu veic, izmantojot speciālu metāla konstrukciju, kuru simetriski noslogo ar paredzēto betona slogu, kas ir līdzvērtīgs pāļa pārbaudes slodzei +20% rezerve. Pāļu testēšanai izmanto kalibrētu hidraulisko domkratu, kas ir uzstādīts testa pāļa augšpusē (starp pāli un slogu). Pāļa augšpuse ir pastiprināta ar metāla čaulu. Ap testējamo pāli tiek uzstādīts speciāls metāla rāmis, uz kura tiek montēti kalibrēti mērīšanas instrumenti (tenzometri), ar kuru palīdzību mēra pāļa sēšanos.
Pāļa testēšanu veic pakāpeniski palielinot slodzi ar hidrauliskā domkrata palīdzību, saskaņā ar pāļu testēšanas programmu, ko ir apstiprinājis projektētājs. Sasniedzot maksimālo pārbaudes slodzi, veic pakāpenisku pāļa atslogošanu. Pēc tam tiek  sagatavota atskaite ar diagrammām, kas attēlo pāļa pārbaudes rezultātus.

Izmantojot šo testa metodi pieļaujams pārbaudīt pāļus ar slodzi līdz 300 T.

SVARĪGI: Testēšanas laikā neveikt celtniecības darbus, kas rada dinamisko slodzi un vibrācijas tiešā pāļu pārbaudes vietas tuvumā. Tas var negatīvi ietekmēt mērinstrumentu rādījumus (tenzometru), kas var novest pie neprecīziem pāļu pārbaudes rezultātiem.
© Baltpile.lv 2024 - Developed by Designbox.lv
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info